Спортът по телевизията днес
07:00 Film Plus: Футбол: Ботафого - Сантос (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Верея - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
09:00 Nova Sport: Дартс: Шампионска лига 2017, първи ден, първа сесия, повторение
09:25 BNT HD: Баскетбол: Лукойл Академик - Берое /Стара Загора/ - мач за Суперкупата на България
09:30 Eurosport: Тенис на маса: Европейско първенство
10:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Кротоне - Интер
10:00 Film Plus: Футбол: Хетафе - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
12:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Рома - Верона
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, запис
12:00 Film Plus: Тенис: Анастасия Павлюченкова - Анджелик Кербер (Abierto Monterrey Afirme presented by Mastercard, Монтерей; WTA International 2017 - финал и награждаване, повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Дижон - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
12:30 Eurosport: Олимпийски игри Сидни`2000, Футбол (мъже): Камерун - Испания, финал
14:00 Nova Sport: Футбол: Барнзли - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Сасуоло - Ювентус
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
14:20 Film Plus: Тенис: Анастасия Павлюченкова - Сара Ерани (Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meyrem, Рабат; WTA International - I полуфинал, повторение)
15:50 Film Plus: Тенис: Анастасия Павлюченкова - Франческа Скиавоне (Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meyrem, Рабат; WTA International - финал, повторение)
16:00 Nova Sport: Футбол: Амиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Милан - Удинезе
16:30 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 10-и епизод, повторение
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Бромич Албиън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
17:30 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Дженоа - Лацио
18:05 Nova Sport: Футбол: Хъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
19:30 Film Plus: Футбол: Хетафе - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
19:30 BNT HD: Европейско първенство по баскетбол: финал
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
20:00 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
21:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
22:45 Nova Sport: Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
23:30 Eurosport: Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
23:30 Diema Sport: Класика от "А" Професионална футболна група - Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив (14-15), повторение
23:35 BNT HD: Европейско първенство по баскетбол: финал
23:40 Ring.BG: Италия, Серия А: Сасуоло - Ювентус /bukmeikar.com