Спортът по телевизията днес
08:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
08:00 Diema Sport: Волейбол: Нефтохимик - Фридрихсхафен, първи мач от Шампионската лига, повторение
10:00 Nova Sport: Футбол: Рен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Болоня - Кротоне
10:00 Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи
10:00 Film Plus: Футбол: Валенсия - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2017-18), 11-и епизод, повторение
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 18-и епизод, повторение
12:00 Film Plus: Тенис: Аляксандра Саснович - Дария Касаткина (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
12:00 BNT HD: Футбол: Лудогорец - Спортинг /Брага/ - среща от турнира "Лига Европа"
12:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер - Торино
12:05 Nova Sport: Футбол: Астън Вила - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
13:30 Diema Sport: Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Мемфис Гризлис, мач от НБА, повторение
13:30 Eurosport: Футбол, МЛС: Плейофи
13:40 Film Plus: Тенис: Ализе Корне - Наталия Виклянцева (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
14:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Дженоа - Сампдория
15:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Сасуоло - Милан
16:30 Eurosport: Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
17:00 Eurosport: "ФИФА футбол мондиал"
17:00 Eurosport 2: Тенис: Анди Мъри - Роджър Федерер
17:00 Mtel Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
17:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
17:55 BNT HD: Футбол: България - Исландия - квалификационна среща за европейско първенство за юноши до 19 г.
18:00 Film Plus: Футбол: Испания - Колумбия (приятелска среща - повторение)
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Фиорентина - Рома
18:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 19-и епизод
19:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
19:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
19:50 Film Plus: Тенис: Григор Димитров - Фабио Фонини (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
20:00 Mtel Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered"
20:30 Mtel Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
21:00 Ring.BG: Италия, Серия А - обзор
21:00 Eurosport 2: Футбол, МЛС: Плейофи
21:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30 Film Plus: Футбол: Валенсия - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
21:45 Diema Sport: Футбол: Хърватия - Гърция, първи плейофен мач за Световно първенство 2018, директно
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Северна Ирландия - Швейцария, първи плейофен мач за Световно първенство 2018, директно
22:30 Mtel Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals
23:40 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер - Торино