Спортът по телевизията днес
06:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
07:20 Film Plus: Тенис: Лаура Зигмунд - Коко Вандевеге (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
08:00 BNT HD: Португалия - Испания, среща от световното първенство по футбол
08:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив ГО - Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 BNT HD: Германия - Мексико, среща от световното първенство по футбол
10:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Славия, мач за Суперкупата на България, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: АФК Борнемут - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
10:05 Film Plus: Тенис: Елина Свитолина - Маркета Вондорусова (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
11:00 Eurosport 2: Тенис: Уимбълдън 2018, шести ден
11:30 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
11:35 Bloomberg TV: Пеле: Кралят на футбола - док. поредица
11:45 Film Plus: Тенис: Анджелик Кербер - Анет Контавейт (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
12:00 Diema Sport: "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 28-и епизод, повторение
12:00 BNT HD: Бразилия - Швейцария, среща от световното първенство по футбол
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
12:45 Film Plus: Тенис: Анастасия Павлюченкова - Гарбине Мугуруса (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
13:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
13:15 Eurosport 2: Тенис: Уимбълдън 2018, седми ден, директно
13:45 Film Plus: Тенис: Симона Халеп - Коко Вандевеге (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Рединг - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 BNT HD: Германия - Швеция, среща от световното първенство по футбол
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
15:15 Film Plus: Тенис: Ана Контавейт - Анастасия Павлюченкова (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
15:30 Diema Sport: Футбол: Черно море - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 Nova Sport: Футбол: Бордо - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
16:30 Mtel Sport 1: Волейбол: Лига на нациите
17:00 BNT HD: Среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
18:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
18:05 Nova Sport: Футбол: Марсилия - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
19:00 BNT HD: Среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
20:00 Diema Sport: "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 29-и епизод, директно
20:00 Nova Sport: Футбол: Шефилд Уенздей - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Diema Sport: Футбол: Берое - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
21:30 Film Plus: Тенис: Виктор Троицки - Бърнард Томич (TEB BNP Paribas Istanbul Open, Истанбул; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
22:00 BNT HD: Аржентина - Хърватия, среща от световното първенство по футбол
22:15 Nova Sport: "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 29-и епизод, повторение
23:00 Diema Sport: Футбол: Пирин - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
23:15 Eurosport 2: Тенис: Уимбълдън 2018, седми ден
23:15 Nova Sport: Футбол: Ница - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
23:30 Film Plus: Тенис: Джем Илкел - Паоло Лоренци (TEB BNP Paribas Istanbul Open, Истанбул; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
23:50 BNT HD: Испания - Мароко, среща от световното първенство по футбол /bukmeikar.com