Спортът по телевизията днес
06:30 Film Plus: Тенис: Анджелик Кербер - Доминика Цибулкова (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - повторение)
07:00 BNT HD: Футбол: Португалия - Италия, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
08:00 Film Plus: Тенис: Анджелик Кербер - Даниел Колинс (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Септември - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уимбълдън - Уест Хям Юнайтед, мач от втори кръг за Карабао къп, повторение
09:05 Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Михаела Бузарнеску (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - повторение)
10:00 Nova Sport: Футбол: Лион - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Локомотив ГО, мач от Втора професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
10:20 Film Plus: Тенис: Каролин Вознацки - Джоана Конта (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - повторение)
12:00 Cinemax: "Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
12:40 Film Plus: Тенис: Барбора Стрицова - Каролина Плишкова (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - повторение)
13:00 Diema Sport: Волейбол: Марек - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
14:00 Film Plus: Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа - Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
14:00 BNT HD: Световно първенство по волейбол: България - Финландия - среща от груповата фаза
14:00 Nova Sport: Футбол: Рен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
15:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
15:50 Film Plus: Тенис: Пабло Карено-Буста/Гилермо Дуран - Гералд Мелцер/Серхио Галдос (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
16:00 Nova Sport: Футбол: Оксфърд Юнайтед - Ковънтри Сити, мач от английската Лига 1, повторение
16:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
17:00 Mtel Sport 1: Футбол: Барса ТВ
17:15 Film Plus: Тенис: Гаел Монфис - Каспер Рууд (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
17:30 Mtel Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered"
18:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
18:05 Nova Sport: Футбол: Монако - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
18:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство в САЩ, обзор
19:15 Film Plus: Тенис: Гаел Монфис - Тиаго Монтейро (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
20:00 Mtel Sport 1: Футбол: Байерн ТВ
20:00 Nova Sport: Футбол: Страсбург - Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Голдън Стейт Уориърс, мач от НБА, повторение
21:20 Film Plus: Тенис: Роберто Карбайес Баена - Николас Джари (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
21:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:35 BNT HD: Футбол: Испания - Хърватия, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Елче
22:15 Nova Sport: Футбол: Ним - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
23:15 Diema Sport: Футбол: Левски - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
23:25 Film Plus: Тенис: Роберто Карбайес Баена - Андрей Мартин (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
23:35 BNT HD: Световното първенство по футбол Русия 2018 обзорно предаване на ФИФА /bukmeikar.com