Спортът по телевизията днес
Петък, 08 Февруари 2019 11:50
06:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Емполи
07:15 Film Plus: Тенис: Александра Саснович - Петра Квитова (Sydney International, Сидни; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
08:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Манчестър Юн
08:00 Diema Sport: Тенис: Мач от Sofia Open 2019, повторение
08:00 Diema Sport 2: Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Купа на Франция
10:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2018-а", обзор, повторение
10:00 Nova Sport: Футбол: Хайденхайм - Байер Леверкузен, мач от трети кръг за Купата на Германия, повторение
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Ювентус
10:00 Film Plus: Футбол: Селта /Виго/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Купа на Франция
12:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Манчестър Юнайтед - Валенсия
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Аякс - Байерн М
12:00 Diema Sport: Тенис: Мач от Sofia Open 2019, директно
12:00 Film Plus: Тенис: Thailand Open, Хуа Хин (WTA International - четвъртфинали, повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Гран Канария - Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
13:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Бостън Селтикс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, повторение
14:00 Nova Sport: Футбол: Холщайн Кийл - Аугсбург, мач от трети кръг за Купата на Германия, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Реал М - ЦСКА Москва
14:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Барселона - Жалгирис
14:00 Diema Sport: Тенис: Мач от Sofia Open 2019, директно
14:00 Max Sport 3: Футбол: Ювентус ТВ Болоня - Ювентус, осминафинален мач за Купата на Италия
15:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 29-и епизод, повторение
15:00 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Монпелие: четвъртфинална среща пряко предаване
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа УНИКС - Морабанк Андора
16:00 Nova Sport: Футбол: Шалке 04 - Фортуна Дюселдорф, мач от трети кръг за Купата на Германия, повторение
16:00 Diema Sport: Тенис: Мач от Sofia Open 2019, директно
16:00 Max Sport 3: Футбол: Купа на Франция
17:45 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив - Олимпиакос
18:00 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
18:00 Diema Sport: Тенис: Мач от Sofia Open 2019, директно
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Емполи
18:05 Nova Sport: Футбол: Уест Бромич Албиън - Брайтън & Хоув Албиън, преиграване от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
18:15 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Монпелие: четвъртфинална среща пряко предаване
18:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, мач от Суперлигата, директно
19:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Реал Мадрид
19:45 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Фенербахче - Панатинайкос
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
20:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
20:00 Diema Sport: Тенис: Мач от Sofia Open 2019, директно
20:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
20:30 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
20:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Преди кръга"
20:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, преди кръга
21:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Кики Бертенс (Sydney International, Сидни; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
21:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Киево - Рома
21:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Майнц 05 - Байер Леверкузен, директно
21:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Баскония - Байерн Мюнхен
21:45 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Милано - Дарушафака
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
21:45 Nova Sport: Футбол: Дижон - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
22:00 TV+: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
22:45 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Монпелие: четвъртфинална среща пряко предаване
23:25 Max Sport 3: Студио "Футбол"
23:30 Film Plus: Тенис: Александра Саснович - Петра Квитова (Sydney International, Сидни; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
23:35 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
23:45 Nova Sport: Футбол: Борусия Дортмунд - Вердер Бремен, мач от трети кръг за Купата на Германия, повторение /bukmeikar.com
07:15 Film Plus: Тенис: Александра Саснович - Петра Квитова (Sydney International, Сидни; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
08:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Манчестър Юн
08:00 Diema Sport: Тенис: Мач от Sofia Open 2019, повторение
08:00 Diema Sport 2: Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Купа на Франция
10:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2018-а", обзор, повторение
10:00 Nova Sport: Футбол: Хайденхайм - Байер Леверкузен, мач от трети кръг за Купата на Германия, повторение
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Ювентус
10:00 Film Plus: Футбол: Селта /Виго/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Купа на Франция
12:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Манчестър Юнайтед - Валенсия
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Аякс - Байерн М
12:00 Diema Sport: Тенис: Мач от Sofia Open 2019, директно
12:00 Film Plus: Тенис: Thailand Open, Хуа Хин (WTA International - четвъртфинали, повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Гран Канария - Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
13:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Бостън Селтикс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, повторение
14:00 Nova Sport: Футбол: Холщайн Кийл - Аугсбург, мач от трети кръг за Купата на Германия, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Реал М - ЦСКА Москва
14:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Барселона - Жалгирис
14:00 Diema Sport: Тенис: Мач от Sofia Open 2019, директно
14:00 Max Sport 3: Футбол: Ювентус ТВ Болоня - Ювентус, осминафинален мач за Купата на Италия
15:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 29-и епизод, повторение
15:00 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Монпелие: четвъртфинална среща пряко предаване
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа УНИКС - Морабанк Андора
16:00 Nova Sport: Футбол: Шалке 04 - Фортуна Дюселдорф, мач от трети кръг за Купата на Германия, повторение
16:00 Diema Sport: Тенис: Мач от Sofia Open 2019, директно
16:00 Max Sport 3: Футбол: Купа на Франция
17:45 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив - Олимпиакос
18:00 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
18:00 Diema Sport: Тенис: Мач от Sofia Open 2019, директно
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Емполи
18:05 Nova Sport: Футбол: Уест Бромич Албиън - Брайтън & Хоув Албиън, преиграване от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
18:15 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Монпелие: четвъртфинална среща пряко предаване
18:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, мач от Суперлигата, директно
19:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Реал Мадрид
19:45 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Фенербахче - Панатинайкос
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
20:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
20:00 Diema Sport: Тенис: Мач от Sofia Open 2019, директно
20:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
20:30 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
20:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Преди кръга"
20:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, преди кръга
21:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Кики Бертенс (Sydney International, Сидни; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
21:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Киево - Рома
21:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Майнц 05 - Байер Леверкузен, директно
21:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Баскония - Байерн Мюнхен
21:45 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Милано - Дарушафака
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
21:45 Nova Sport: Футбол: Дижон - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
22:00 TV+: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
22:45 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Монпелие: четвъртфинална среща пряко предаване
23:25 Max Sport 3: Студио "Футбол"
23:30 Film Plus: Тенис: Александра Саснович - Петра Квитова (Sydney International, Сидни; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
23:35 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
23:45 Nova Sport: Футбол: Борусия Дортмунд - Вердер Бремен, мач от трети кръг за Купата на Германия, повторение /bukmeikar.com