Спортът по телевизията днес
Сряда, 13 Февруари 2019 10:29
06:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
06:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Шалке 04, мач от германската Бундеслига
08:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Интер
08:00 Diema Sport: Тенис: Финал на Sofia Open 2019, повторение
10:00 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Монпелие: полуфинална среща
10:00 Max Sport 3: Футбол: Купа на Франция Бастия - Каен, осминафинален мач за Купата на Франция
10:00 Nova Sport: Футбол: Монпелие - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Хераклес - Аякс
10:00 Film Plus: Футбол: Леганес - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфилд Таун - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
11:45 BNT 3: Баскетбол: Берое - Балкан - среща от Националната баскетболна лига
12:00 Ring.BG: Лига Европа: Фенербахче - Зенит
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
12:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Манчестър Юнайтед - Пари Сен Жермен
12:00 Film Plus: Тенис: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург (WTA Premier - повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
13:00 Diema Sport: Баскетбол: Юта Джаз - Сан Антонио Спърс, мач от НБА, повторение
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
14:00 Nova Sport: Футбол: Астън Вила - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: Шампионска лига: Тотнъм - Интер
14:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Фрозиноне
14:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха (WTA Premier)
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
16:00 Nova Sport: Футбол: Норич Сити - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Ring.BG: Шампионска лига: Аякс - Байерн М
16:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
16:00 Diema Sport: Волейбол: Монтана - Левски, мач от Суперлигата, повторение
16:05 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Ювентус
18:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
18:00 Ring.BG: Шампионска лига: Реал Мадрид - ЦСКА Москва
18:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Болоня - Дженоа
18:05 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
18:55 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - полуфинална среща от турнира за Купата на България пряко предаване от з. "Универсиада"
19:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 25-и епизод
20:00 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 31-ви епизод, директно
20:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
20:05 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор
20:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
21:00 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /8 епизод/
21:00 Ring.BG: Лига Европа - магазинно предаване
21:00 bTV Action: Студио "Шампионска лига"
21:00 Max Sport 3: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
21:00 Diema Sport: Тенис: Финал на двойки на Sofia Open 2019, повторение
21:30 Ring.BG: Студио Шампионска лига
21:30 Film Plus: Футбол: Валенсия - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00 bTV Action: Аякс - Реал Мадрид (футбол от Шампионска лига)
22:00 TV+: Футбол: Севиля - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00 Ring.BG: Пряко: Шампионска лига: Тотнъм - Борусия Дортмунд
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
22:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Рома - Порто
22:15 Nova Sport: Футбол: Ница - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
22:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
23:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
23:30 Film Plus: Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха (WTA Premier - повторение) /bukmeikar.com
06:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Шалке 04, мач от германската Бундеслига
08:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Интер
08:00 Diema Sport: Тенис: Финал на Sofia Open 2019, повторение
10:00 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Монпелие: полуфинална среща
10:00 Max Sport 3: Футбол: Купа на Франция Бастия - Каен, осминафинален мач за Купата на Франция
10:00 Nova Sport: Футбол: Монпелие - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Хераклес - Аякс
10:00 Film Plus: Футбол: Леганес - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфилд Таун - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
11:45 BNT 3: Баскетбол: Берое - Балкан - среща от Националната баскетболна лига
12:00 Ring.BG: Лига Европа: Фенербахче - Зенит
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
12:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Манчестър Юнайтед - Пари Сен Жермен
12:00 Film Plus: Тенис: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург (WTA Premier - повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
13:00 Diema Sport: Баскетбол: Юта Джаз - Сан Антонио Спърс, мач от НБА, повторение
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
14:00 Nova Sport: Футбол: Астън Вила - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: Шампионска лига: Тотнъм - Интер
14:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Фрозиноне
14:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха (WTA Premier)
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
16:00 Nova Sport: Футбол: Норич Сити - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Ring.BG: Шампионска лига: Аякс - Байерн М
16:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
16:00 Diema Sport: Волейбол: Монтана - Левски, мач от Суперлигата, повторение
16:05 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Ювентус
18:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
18:00 Ring.BG: Шампионска лига: Реал Мадрид - ЦСКА Москва
18:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Болоня - Дженоа
18:05 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
18:55 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - полуфинална среща от турнира за Купата на България пряко предаване от з. "Универсиада"
19:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 25-и епизод
20:00 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 31-ви епизод, директно
20:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
20:05 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор
20:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
21:00 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /8 епизод/
21:00 Ring.BG: Лига Европа - магазинно предаване
21:00 bTV Action: Студио "Шампионска лига"
21:00 Max Sport 3: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
21:00 Diema Sport: Тенис: Финал на двойки на Sofia Open 2019, повторение
21:30 Ring.BG: Студио Шампионска лига
21:30 Film Plus: Футбол: Валенсия - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00 bTV Action: Аякс - Реал Мадрид (футбол от Шампионска лига)
22:00 TV+: Футбол: Севиля - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00 Ring.BG: Пряко: Шампионска лига: Тотнъм - Борусия Дортмунд
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
22:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Рома - Порто
22:15 Nova Sport: Футбол: Ница - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
22:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
23:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
23:30 Film Plus: Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха (WTA Premier - повторение) /bukmeikar.com