Спортът по телевизията днес
Четвъртък, 14 Февруари 2019 11:38
06:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
06:00 Max Sport 3: Футбол: Ювентус ТВ Ювентус - Милан, мач за Суперкупата на Италия
07:00 Film Plus: Тенис: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург (WTA Premier - повторение)
08:00 Ring.BG: Шампионска лига: Аякс - Реал Мадид
08:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
08:00 Diema Sport: Тенис: Финал на двойки на Sofia Open 2019, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Фрозиноне
08:45 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /8 епизод/
10:00 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Ring.BG: Шампионска лига: Тотнъм - Борусия Дортмунд
10:00 Film Plus: Футбол: Хетафе - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Монпелие: финал
10:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Цървена звезда, международен приятелски мач, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Купа на Франция Вилфранш Божоле - Пари Сен Жермен, осминафинален мач за Купата на Франция
12:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 25-и епизод, повторение
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 31-ви епизод, повторение
12:00 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - полуфинална среща от турнира за Купата на България
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
12:00 Film Plus: Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха (WTA Premier - повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение
12:05 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Рома - Порто
13:00 Diema Sport: Волейбол: Монтана - Левски, мач от Суперлигата, повторение
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
13:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Баскония - Байерн Мюнхен
14:00 Ring.BG: Шампионска лига: Аякс - Реал Мадрид
14:00 Nova Sport: Футбол: Монпелие - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Каляри
14:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха - четвъртфинали (WTA Premier)
14:40 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /8 епизод/
15:00 Ring.BG: Шампионска лига: Тотнъм - Борусия Дортмунд
15:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
16:00 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
16:05 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Аталанта - СПАЛ
17:00 Ring.BG: Лига Европа: Фенербахче - Зенит
17:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, повторение
17:00 Diema Sport: Тенис: Финал на Sofia Open 2019, повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
18:05 Nova Sport: Футбол: Дижон - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
18:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
18:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор
18:30 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Реал Мадрид
19:00 Ring.BG: Лига Европа - магазинно предаване
19:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
19:40 Ring.BG: Пряко: Лига Европа: Рапид Виена - Интер
19:45 bTV Action: Студио "Лига Европа"
19:50 BNT 3: Футбол: Лацио - Севиля - среща от 1/16-финалите на турнира "Лига Европа" пряко предаване от Рим
20:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 30-и епизод
20:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 21-ви епизод, директно
20:00 bTV Action: БАТЕ Борисов - Арсенал (футбол от Лига Европа)
20:00 Nova Sport: Баскетбол: Тенерифе - Уникаха, четвъртфинален мач за Купата на краля, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Наполи
20:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
21:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2018-а", разширен обзор, повторение
21:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - Гран Канария
21:30 BNT: Студио "Футбол" коментарно предаване/п/
21:30 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
21:55 BNT 3: Футбол: Селтик - Валенсия - среща от 1/16-финалите на турнира "Лига Европа" пряко предаване от Глазгоу
22:00 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
22:00 bTV Action: Спортинг Лисабон - Виляреал (футбол от Лига Европа)
22:00 Ring.BG: Пряко: Лига Европа: Цюрих - Наполи
22:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Шалке 04, мач от германската Бундеслига
22:00 BNT: Футбол: "Малмьо"/Швеция/ - "Челси"/Англия/, среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Малмьо
22:30 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Валенсия, четвъртфинален мач за Купата на краля, директно
22:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
22:30 Film Plus: Футбол: Валядолид - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
23:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
23:45 bTV Action: "Лига Европа" (най-интересното от срещите през деня )
23:50 BNT 3: Футбол: Лацио - Севиля - среща от 1/16-финалите на турнира "Лига Европа" /bukmeikar.com
06:00 Max Sport 3: Футбол: Ювентус ТВ Ювентус - Милан, мач за Суперкупата на Италия
07:00 Film Plus: Тенис: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург (WTA Premier - повторение)
08:00 Ring.BG: Шампионска лига: Аякс - Реал Мадид
08:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
08:00 Diema Sport: Тенис: Финал на двойки на Sofia Open 2019, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Фрозиноне
08:45 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /8 епизод/
10:00 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Ring.BG: Шампионска лига: Тотнъм - Борусия Дортмунд
10:00 Film Plus: Футбол: Хетафе - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Монпелие: финал
10:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Цървена звезда, международен приятелски мач, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Купа на Франция Вилфранш Божоле - Пари Сен Жермен, осминафинален мач за Купата на Франция
12:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 25-и епизод, повторение
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 31-ви епизод, повторение
12:00 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - полуфинална среща от турнира за Купата на България
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
12:00 Film Plus: Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха (WTA Premier - повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение
12:05 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Рома - Порто
13:00 Diema Sport: Волейбол: Монтана - Левски, мач от Суперлигата, повторение
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
13:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Баскония - Байерн Мюнхен
14:00 Ring.BG: Шампионска лига: Аякс - Реал Мадрид
14:00 Nova Sport: Футбол: Монпелие - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Каляри
14:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха - четвъртфинали (WTA Premier)
14:40 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /8 епизод/
15:00 Ring.BG: Шампионска лига: Тотнъм - Борусия Дортмунд
15:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
16:00 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
16:05 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Аталанта - СПАЛ
17:00 Ring.BG: Лига Европа: Фенербахче - Зенит
17:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, повторение
17:00 Diema Sport: Тенис: Финал на Sofia Open 2019, повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
18:05 Nova Sport: Футбол: Дижон - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
18:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
18:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор
18:30 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Реал Мадрид
19:00 Ring.BG: Лига Европа - магазинно предаване
19:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
19:40 Ring.BG: Пряко: Лига Европа: Рапид Виена - Интер
19:45 bTV Action: Студио "Лига Европа"
19:50 BNT 3: Футбол: Лацио - Севиля - среща от 1/16-финалите на турнира "Лига Европа" пряко предаване от Рим
20:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 30-и епизод
20:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 21-ви епизод, директно
20:00 bTV Action: БАТЕ Борисов - Арсенал (футбол от Лига Европа)
20:00 Nova Sport: Баскетбол: Тенерифе - Уникаха, четвъртфинален мач за Купата на краля, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Наполи
20:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
21:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2018-а", разширен обзор, повторение
21:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - Гран Канария
21:30 BNT: Студио "Футбол" коментарно предаване/п/
21:30 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
21:55 BNT 3: Футбол: Селтик - Валенсия - среща от 1/16-финалите на турнира "Лига Европа" пряко предаване от Глазгоу
22:00 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
22:00 bTV Action: Спортинг Лисабон - Виляреал (футбол от Лига Европа)
22:00 Ring.BG: Пряко: Лига Европа: Цюрих - Наполи
22:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Шалке 04, мач от германската Бундеслига
22:00 BNT: Футбол: "Малмьо"/Швеция/ - "Челси"/Англия/, среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Малмьо
22:30 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Валенсия, четвъртфинален мач за Купата на краля, директно
22:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам
22:30 Film Plus: Футбол: Валядолид - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
23:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
23:45 bTV Action: "Лига Европа" (най-интересното от срещите през деня )
23:50 BNT 3: Футбол: Лацио - Севиля - среща от 1/16-финалите на турнира "Лига Европа" /bukmeikar.com