Спортът по телевизията днес
Сряда, 12 Юни 2019 12:35
08:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
08:00 Diema Sport: Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Судамерикана Колон - Ривър Плейт, шестайсетина финали за Копа Судамерикана
09:00 Film Plus: Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 BNT 3: Футбол: Среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г. обзорна програма
10:00 Nova Sport: Футбол: Дуисбург - Падерборн, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
10:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - ЦСКА Москва, финал
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Наполи
11:00 Film Plus: Тенис: Циан Ван - Симона Халеп (Miami Open, Маями; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)
11:00 Diema Sport 2: Футбол: Уокинг - Уотфорд, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
11:30 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени Русия - Корея
11:50 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Испания - Швеция
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Аталанта
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Сарагоса - Барселона, трети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига /п/
12:50 Film Plus: Тенис: Анет Контавейт - Ашли Барти (Miami Open, Маями; WTA Premier Mandatory - I полуфинал, повторение)
13:00 Diema Sport: Баскетбол: Торонто Раптърс - Голдън Стейт Уориърс, пети финален мач от плейофите на НБА /п/
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Олдъм Атлетик, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
13:30 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - България
14:00 Nova Sport: Футбол: Каен - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
14:15 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
14:30 Film Plus: Тенис: Каролина Плишкова - Симона Халеп (Miami Open, Маями; WTA Premier Mandatory - II полуфинал, повторение)
14:30 Max Sport 2: Волейбол: Лига на нациите - жени Тайланд - България
15:00 BNT 3: Футбол: Среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
15:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
15:30 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени Италия - България
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия/Уникаха - Реал Мадрид, трети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига
16:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
16:00 Max Sport 3: Футбол: Мейджър Лийг Сокър Филаделфия Юниън - Ню Йорк Ред Булс
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Родъръм Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
17:30 Max Sport 1: Студио "Волейбол"
17:30 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
18:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени България - Русия
18:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Етър, мач от Първа професионална лига /п/
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Болоня - Интер
18:00 Film Plus: Тенис: Каролине Гарсия - Даяна Ястремска (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International - финал и награждаване, повторение)
18:05 Nova Sport: Футбол: Тулуза - Монако, мач от френската Лига 1 /п/
19:20 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
20:00 Max Sport 1: Студио "Волейбол"
20:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 48-и епизод, директно
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Парма
20:30 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
21:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени Италия - Корея
21:10 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 11 юни
21:20 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
21:30 Diema Sport 2: Студио "Баскетбол", директно
21:30 Film Plus: Футбол: Райо Валекано - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:50 BNT 3: Футбол: Франция - Норвегия - среща от световното първенство за жени пряко предаване от Ница
22:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Валенсия/Уникаха - Реал Мадрид, четвърти полуфинален мач от испанската баскетболна лига, директно
22:00 TV+: Футбол: Реал /М/ - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Лацио
22:15 Nova Sport: Футбол: РБ Лайпциг - Волфсбург, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Ига Святек - Вера Лапко (Samsung Open presented by Corner, Лугано; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
23:40 Diema Sport 2: Студио "Баскетбол", директно
23:40 BNT 3: Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите" /bukmeikar.com
08:00 Diema Sport: Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Судамерикана Колон - Ривър Плейт, шестайсетина финали за Копа Судамерикана
09:00 Film Plus: Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00 BNT 3: Футбол: Среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г. обзорна програма
10:00 Nova Sport: Футбол: Дуисбург - Падерборн, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
10:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - ЦСКА Москва, финал
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Наполи
11:00 Film Plus: Тенис: Циан Ван - Симона Халеп (Miami Open, Маями; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)
11:00 Diema Sport 2: Футбол: Уокинг - Уотфорд, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
11:30 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени Русия - Корея
11:50 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Испания - Швеция
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Аталанта
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Сарагоса - Барселона, трети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига /п/
12:50 Film Plus: Тенис: Анет Контавейт - Ашли Барти (Miami Open, Маями; WTA Premier Mandatory - I полуфинал, повторение)
13:00 Diema Sport: Баскетбол: Торонто Раптърс - Голдън Стейт Уориърс, пети финален мач от плейофите на НБА /п/
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Олдъм Атлетик, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
13:30 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - България
14:00 Nova Sport: Футбол: Каен - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
14:15 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
14:30 Film Plus: Тенис: Каролина Плишкова - Симона Халеп (Miami Open, Маями; WTA Premier Mandatory - II полуфинал, повторение)
14:30 Max Sport 2: Волейбол: Лига на нациите - жени Тайланд - България
15:00 BNT 3: Футбол: Среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
15:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
15:30 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени Италия - България
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия/Уникаха - Реал Мадрид, трети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига
16:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
16:00 Max Sport 3: Футбол: Мейджър Лийг Сокър Филаделфия Юниън - Ню Йорк Ред Булс
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Родъръм Юнайтед, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
17:30 Max Sport 1: Студио "Волейбол"
17:30 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
18:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени България - Русия
18:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Етър, мач от Първа професионална лига /п/
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Болоня - Интер
18:00 Film Plus: Тенис: Каролине Гарсия - Даяна Ястремска (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International - финал и награждаване, повторение)
18:05 Nova Sport: Футбол: Тулуза - Монако, мач от френската Лига 1 /п/
19:20 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
20:00 Max Sport 1: Студио "Волейбол"
20:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 48-и епизод, директно
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Парма
20:30 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
21:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени Италия - Корея
21:10 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 11 юни
21:20 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
21:30 Diema Sport 2: Студио "Баскетбол", директно
21:30 Film Plus: Футбол: Райо Валекано - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:50 BNT 3: Футбол: Франция - Норвегия - среща от световното първенство за жени пряко предаване от Ница
22:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Валенсия/Уникаха - Реал Мадрид, четвърти полуфинален мач от испанската баскетболна лига, директно
22:00 TV+: Футбол: Реал /М/ - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Лацио
22:15 Nova Sport: Футбол: РБ Лайпциг - Волфсбург, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Ига Святек - Вера Лапко (Samsung Open presented by Corner, Лугано; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
23:40 Diema Sport 2: Студио "Баскетбол", директно
23:40 BNT 3: Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите" /bukmeikar.com