Спортът по телевизията днес
Сряда, 28 Август 2019 11:57
08:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, втори ден
08:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив ГО - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Лацио
09:00 Film Plus: Футбол: Леганес - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, втори ден
10:00 Nova Sport: Футбол: Нюпорт Каунти - Уест Хям Юнайтед, мач от втори кръг за Карабао къп /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Етър, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис ФК - Лос Анджелис Галакси
10:50 Film Plus: Тенис: Юлия Гьоргес - Патра Мартич (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
11:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, втори ден
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
12:25 Film Plus: Тенис: Барбора Стрицова - Ашли Барти (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
13:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, втори ден
13:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Film Plus: Тенис: Юлия Гьоргес - Ашли Барти (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Крю Алекзандра - Астън Вила, мач от втори кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Аталанта
14:20 BNT 3: Волейбол: Полша - България - полуфинална среща от европейското първенство за юноши до 17 г.
15:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Витоша, мач от efbet Лига /п/
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
16:00 Max Sport 3: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
16:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, втори ден
16:00 Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
16:00 Film Plus: Футбол: Селта /Виго/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
16:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати Даниил Медведев - Давид Гофен, финал
17:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Черно море, мач от efbet Лига /п/
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
17:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Цървена Звезда - Йънг Бойс, втори плейоф
17:50 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, трети ден, директно
18:00 BNT 3: Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
18:00 Film Plus: Тенис: Анастасия Севастова - Катаржина Кава (Baltic Open, Юрмала; WTA International - финал, повторение)
18:05 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
18:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати Обзор на турнира
19:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Лече
19:05 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, трети ден, директно
19:30 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
20:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 3-ти епизод
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 8-и епизод, директно
20:00 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
20:30 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
21:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Понеделнишки обзор
21:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
21:30 bTV Action: Студио "Шампионска лига"
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Линкълн Сити - Евертън, мач от втори кръг за Карабао къп, директно
22:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Краснодар - Олимпиакос, втори плейоф
22:00 bTV Action: Пряко, Шампионска лига (плейоф): Аякс - АПОЕЛ
22:00 TV+: Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Ring.BG: ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Клуж
22:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Уинстън Финал
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Славия, мач от efbet Лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
23:50 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа
08:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив ГО - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Лацио
09:00 Film Plus: Футбол: Леганес - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, втори ден
10:00 Nova Sport: Футбол: Нюпорт Каунти - Уест Хям Юнайтед, мач от втори кръг за Карабао къп /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Етър, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис ФК - Лос Анджелис Галакси
10:50 Film Plus: Тенис: Юлия Гьоргес - Патра Мартич (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
11:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, втори ден
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
12:25 Film Plus: Тенис: Барбора Стрицова - Ашли Барти (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
13:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, втори ден
13:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Film Plus: Тенис: Юлия Гьоргес - Ашли Барти (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Крю Алекзандра - Астън Вила, мач от втори кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Аталанта
14:20 BNT 3: Волейбол: Полша - България - полуфинална среща от европейското първенство за юноши до 17 г.
15:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Витоша, мач от efbet Лига /п/
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
16:00 Max Sport 3: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
16:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, втори ден
16:00 Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
16:00 Film Plus: Футбол: Селта /Виго/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
16:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати Даниил Медведев - Давид Гофен, финал
17:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Черно море, мач от efbet Лига /п/
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
17:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Цървена Звезда - Йънг Бойс, втори плейоф
17:50 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, трети ден, директно
18:00 BNT 3: Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
18:00 Film Plus: Тенис: Анастасия Севастова - Катаржина Кава (Baltic Open, Юрмала; WTA International - финал, повторение)
18:05 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
18:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Синсинати Обзор на турнира
19:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Лече
19:05 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, трети ден, директно
19:30 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
20:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 3-ти епизод
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 8-и епизод, директно
20:00 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
20:30 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
21:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Понеделнишки обзор
21:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
21:30 bTV Action: Студио "Шампионска лига"
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Линкълн Сити - Евертън, мач от втори кръг за Карабао къп, директно
22:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Краснодар - Олимпиакос, втори плейоф
22:00 bTV Action: Пряко, Шампионска лига (плейоф): Аякс - АПОЕЛ
22:00 TV+: Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Ring.BG: ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Клуж
22:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Уинстън Финал
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Славия, мач от efbet Лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати (WTA Premier 5 - повторение)
23:50 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа