Спортът по телевизията днес
Вторник, 10 Септември 2019 11:14
07:00 Film Plus: Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, осми ден
08:00 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Морабанк Андора - Алба Берлин, втота полуфинална среща
08:00 Diema Sport: Футбол: Монтана - Нефтохимик, мач от Втора професионална лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: АяксТВ Аякс - Апоел , втори плейоф
09:00 Film Plus: Футбол: Селта - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:10 BNT 3: Европейско първенство по волейбол /жени/: среща за 3-4 място
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, осми ден
10:00 Nova Sport: Футбол: Болтън Уондърърс - Бъри, мач от английската Лига 1 /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Берое, мач от efbet Лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Йорк Сити ФК - Ню Ингланд Революшън
11:00 BNT 3: Европейско първенство по волейбол /жени/: Финал
11:15 Eurosport: Волейбол: Европейско първенство за жени, осминафинали, обзор
11:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, осми ден
12:00 Film Plus: Тенис: Бернарда Пера - Катарзина Кава (Baltic Open, Юрмала; WTA International - I полуфинал, повторение)
12:00 Diema Sport: Футбол: Славия - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Наполи
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
12:45 Eurosport: Волейбол: Европейско първенство за жени, осминафинали, обзор
13:00 Eurosport 2: Волейбол: Европейско първенство за жени, осминафинали, обзор
13:00 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
13:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, осми ден
13:00 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Англия - България
13:25 Film Plus: Тенис: Анастасия Севастова - Анастасия Потапова (Baltic Open, Юрмала; WTA International - II полуфинал, повторение)
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Лацио
14:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Панатинайкос, втори плейофен четвъртфинал
14:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюпорт Каунти - Уест Хям Юнайтед, мач от втори кръг за Карабао къп /п/
14:40 Eurosport 2: Волейбол: Европейско първенство за жени, осминафинали, обзор
14:50 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, осми ден
15:00 Film Plus: Тенис: София Кенин - Елина Свитолина (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто; WTA Premier 5 - I четвъртфинал, повторение)
15:50 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
16:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Витоша, мач от efbet Лига /п/
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
17:00 Film Plus: Футбол: Еспаньол - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:40 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
18:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
18:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
18:05 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
18:10 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Майнц, мач от германската Бундеслига
18:30 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
18:50 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Мария Шарапова (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier - повторение)
18:50 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Северна Ирландия - Германия
19:05 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали, директно
20:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
20:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ ФК Енерги Котбус - Байерн Мюнхен , първи кръг за Купата на Германия
20:00 Nova Sport: Футбол: Ковънтри Сити - Блекпул, мач от английската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:45 BNT 3: Лига Европа: Финалът документален филм
21:00 BNT 3: УЕФА Eвропейски квалификации обзор от 9 септември
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
21:30 BNT 3: Студио Футбол
21:30 Film Plus: Футбол: Атлетико /M/ - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:45 BNT 3: Футбол: Република Ирландия - България - приятелска среща пряко предаване от Дъблин
22:00 TV+: Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Рома
22:15 Nova Sport: Футбол: Милтън Кийнс Донс - Уимбълдън, мач от английската Лига 1 /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Анджелик Кербер - Стоусър / Кенин (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier,повторение) /bukmeikar.com
08:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, осми ден
08:00 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Морабанк Андора - Алба Берлин, втота полуфинална среща
08:00 Diema Sport: Футбол: Монтана - Нефтохимик, мач от Втора професионална лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: АяксТВ Аякс - Апоел , втори плейоф
09:00 Film Plus: Футбол: Селта - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:10 BNT 3: Европейско първенство по волейбол /жени/: среща за 3-4 място
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, осми ден
10:00 Nova Sport: Футбол: Болтън Уондърърс - Бъри, мач от английската Лига 1 /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Берое, мач от efbet Лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Йорк Сити ФК - Ню Ингланд Революшън
11:00 BNT 3: Европейско първенство по волейбол /жени/: Финал
11:15 Eurosport: Волейбол: Европейско първенство за жени, осминафинали, обзор
11:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, осми ден
12:00 Film Plus: Тенис: Бернарда Пера - Катарзина Кава (Baltic Open, Юрмала; WTA International - I полуфинал, повторение)
12:00 Diema Sport: Футбол: Славия - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Наполи
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
12:45 Eurosport: Волейбол: Европейско първенство за жени, осминафинали, обзор
13:00 Eurosport 2: Волейбол: Европейско първенство за жени, осминафинали, обзор
13:00 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
13:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, осми ден
13:00 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Англия - България
13:25 Film Plus: Тенис: Анастасия Севастова - Анастасия Потапова (Baltic Open, Юрмала; WTA International - II полуфинал, повторение)
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Лацио
14:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Реал Мадрид - Панатинайкос, втори плейофен четвъртфинал
14:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюпорт Каунти - Уест Хям Юнайтед, мач от втори кръг за Карабао къп /п/
14:40 Eurosport 2: Волейбол: Европейско първенство за жени, осминафинали, обзор
14:50 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, осми ден
15:00 Film Plus: Тенис: София Кенин - Елина Свитолина (Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто; WTA Premier 5 - I четвъртфинал, повторение)
15:50 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
16:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Витоша, мач от efbet Лига /п/
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
17:00 Film Plus: Футбол: Еспаньол - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:40 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
18:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
18:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
18:05 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
18:10 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Майнц, мач от германската Бундеслига
18:30 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
18:50 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Мария Шарапова (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier - повторение)
18:50 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Северна Ирландия - Германия
19:05 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали, директно
20:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
20:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ ФК Енерги Котбус - Байерн Мюнхен , първи кръг за Купата на Германия
20:00 Nova Sport: Футбол: Ковънтри Сити - Блекпул, мач от английската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:45 BNT 3: Лига Европа: Финалът документален филм
21:00 BNT 3: УЕФА Eвропейски квалификации обзор от 9 септември
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
21:30 BNT 3: Студио Футбол
21:30 Film Plus: Футбол: Атлетико /M/ - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:45 BNT 3: Футбол: Република Ирландия - България - приятелска среща пряко предаване от Дъблин
22:00 TV+: Футбол: Барселона - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Рома
22:15 Nova Sport: Футбол: Милтън Кийнс Донс - Уимбълдън, мач от английската Лига 1 /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Анджелик Кербер - Стоусър / Кенин (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier,повторение) /bukmeikar.com