Спортът по телевизията днес
Четвъртък, 24 Октомври 2019 10:17
Днес+
07:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Наполи
07:00 Film Plus: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 BNT 3: УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
08:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Арда, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
09:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Аякс - Челси
09:00 Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Лече
09:30 Eurosport: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
09:45 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Полуфинална среща
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
11:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 16-и епизод /п/
11:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
11:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Барселона
11:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Манчестър Сити - Аталанта Трета среща от груповата фаза
11:00 Film Plus: Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - полуфинали (WTA International - повторение)
12:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 9-и епизод /п/
12:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 14-и епизод /п/
12:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА /п/
13:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
13:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Лайпциг - Зенит
14:30 Film Plus: Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
15:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив София - Литекс, мач от Втора професионална лига, директно
15:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Генк - Ливърпул
15:30 Max Sport 3: Серия А: Обзор 8 кръг Понеделнишки обзор
16:00 Nova Sport: Футбол: Блекбърн Роувърс - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/
16:45 BNT 3: Футбол: Ференцварош - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
17:00 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
17:00 Eurosport: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
17:00 Film Plus: Футбол: Атлетик /Б/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Интер - Борусия Дортмунд
17:10 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
17:30 Diema Sport: Футбол: Левски - Дунав, мач от efbet Лига, директно
18:05 Nova Sport: Футбол: Кардиф Сити - Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип /п/
18:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 12-и епизод
18:55 Film Plus: Тенис: Кристина Плишкова - Алисън ван Уйтванк (Tashkent Open, Ташкент - II полуфинал, WTA International)
19:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
19:00 BNT 3: УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
19:25 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
19:30 BNT: Студио Футбол
19:30 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
19:45 bTV Action: Студио "Лига Европа"
19:45 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:45 Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: Порто - Рейнджърс
19:50 BNT 3: Футбол: Партизан - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от Белград
19:55 bTV Action: Пряко, Лига Европа: Рома - Борусия Мьонхенгладбах
19:55 BNT: Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от стадион "Арена Разград"
20:00 Diema Sport: Волейбол: Нефтохимик - ЦСКА, мач от Суперлигата /п/
20:00 Nova Sport: Футбол: Барнзли - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:55 BNT 3: Футбол: Хетафе - Базел - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от Хетафе
22:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
22:00 bTV Action: Пряко, Лига Европа: Селтик - Лацио
22:00 Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: Арсенал - Виктория Гимараеш
22:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив София - Литекс, мач от Втора професионална лига /п/
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
22:05 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:15 Nova Sport: Баскетбол: Обрадойро - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - полуфинали (WTA Premier - повторение)
23:50 Eurosport: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
23:50 BNT 3: Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" /bukmeikar.com
07:00 Film Plus: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 BNT 3: УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
08:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Арда, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
09:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Аякс - Челси
09:00 Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Лече
09:30 Eurosport: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
09:45 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Полуфинална среща
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
11:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 16-и епизод /п/
11:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
11:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Барселона
11:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Манчестър Сити - Аталанта Трета среща от груповата фаза
11:00 Film Plus: Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - полуфинали (WTA International - повторение)
12:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 9-и епизод /п/
12:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 14-и епизод /п/
12:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА /п/
13:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
13:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Лайпциг - Зенит
14:30 Film Plus: Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
15:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив София - Литекс, мач от Втора професионална лига, директно
15:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Генк - Ливърпул
15:30 Max Sport 3: Серия А: Обзор 8 кръг Понеделнишки обзор
16:00 Nova Sport: Футбол: Блекбърн Роувърс - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/
16:45 BNT 3: Футбол: Ференцварош - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
17:00 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
17:00 Eurosport: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
17:00 Film Plus: Футбол: Атлетик /Б/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Интер - Борусия Дортмунд
17:10 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
17:30 Diema Sport: Футбол: Левски - Дунав, мач от efbet Лига, директно
18:05 Nova Sport: Футбол: Кардиф Сити - Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип /п/
18:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 12-и епизод
18:55 Film Plus: Тенис: Кристина Плишкова - Алисън ван Уйтванк (Tashkent Open, Ташкент - II полуфинал, WTA International)
19:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
19:00 BNT 3: УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
19:25 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
19:30 BNT: Студио Футбол
19:30 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
19:45 bTV Action: Студио "Лига Европа"
19:45 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:45 Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: Порто - Рейнджърс
19:50 BNT 3: Футбол: Партизан - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от Белград
19:55 bTV Action: Пряко, Лига Европа: Рома - Борусия Мьонхенгладбах
19:55 BNT: Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от стадион "Арена Разград"
20:00 Diema Sport: Волейбол: Нефтохимик - ЦСКА, мач от Суперлигата /п/
20:00 Nova Sport: Футбол: Барнзли - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:55 BNT 3: Футбол: Хетафе - Базел - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от Хетафе
22:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
22:00 bTV Action: Пряко, Лига Европа: Селтик - Лацио
22:00 Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: Арсенал - Виктория Гимараеш
22:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив София - Литекс, мач от Втора професионална лига /п/
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
22:05 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:15 Nova Sport: Баскетбол: Обрадойро - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - полуфинали (WTA Premier - повторение)
23:50 Eurosport: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
23:50 BNT 3: Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" /bukmeikar.com