Спортът по телевизията днес
Петък, 01 Ноември 2019 10:58
08:00 Diema Sport: Футбол: Хебър - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Верона
09:00 Film Plus: Футбол: Осасуна - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:50 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Денис Шаповалов /Канада/ - Седрик-Марсел Щебе /Германия/ - четвъртфинална среща
10:00 Nova Sport: Футбол: Арминия Билефелд - Шалке 04, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Интер - Борусия Дортмунд
10:00 Diema Sport: Футбол: Витоша - Славия, мач от efbet Лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Удинезе - Рома
10:50 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Ребека Петерсон (Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчан; WTA International - финал, повторение)
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Наполи
12:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - СПАЛ
12:05 Nova Sport: Футбол: Оксфорд Юнайтед - Съндърланд, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
12:30 Film Plus: Пряко: Тенис: WTA Finals Shenzhen, Шънджън (WTA World Tour Finals)
13:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Дунав, мач от efbet Лига /п/
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Кроули Таун - Колчестър Юнайтед, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Аякс - Челси
14:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Манчестър Сити - Аталанта Трета среща от груповата фаза
14:10 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Янко Типсаревич /Сърбия/ - Юичи Сугита /Япония/ - четвъртфинална среща
15:00 Diema Sport: Футбол: Етър - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
16:00 Nova Sport: Футбол: Санкт Паули - Айнтрахт Франкфурт, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Барселона
17:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Торино
18:00 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Генк - Ливърпул
18:30 Nova Sport: Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: ЦСКА - Левски, мач от Националната волейболна лига за жени, директно
19:00 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:00 Max Sport 3: Серия А: Обзор 10 кръг
19:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
20:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 17-и епизод, директно
20:30 Ring.BG: Великата футболна сцена
20:30 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
20:30 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
21:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
21:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 15-и епизод, директно
21:20 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Хофенхайм - Падерборн, директно
21:30 BNT 3: Арена футбол
21:35 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:45 Nova Sport: Футбол: Барнзли - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
22:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
22:30 Film Plus: Тенис: Камила Джорджи - Катерин Макнали (Citi Open, Вашингтон; WTA International - II полуфинал, повторение)
23:40 Nova Sport: Футбол: Бъртън Албиън - Лестър Сити, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
23:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
08:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Верона
09:00 Film Plus: Футбол: Осасуна - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:50 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Денис Шаповалов /Канада/ - Седрик-Марсел Щебе /Германия/ - четвъртфинална среща
10:00 Nova Sport: Футбол: Арминия Билефелд - Шалке 04, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Интер - Борусия Дортмунд
10:00 Diema Sport: Футбол: Витоша - Славия, мач от efbet Лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Удинезе - Рома
10:50 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Ребека Петерсон (Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчан; WTA International - финал, повторение)
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Наполи
12:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - СПАЛ
12:05 Nova Sport: Футбол: Оксфорд Юнайтед - Съндърланд, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
12:30 Film Plus: Пряко: Тенис: WTA Finals Shenzhen, Шънджън (WTA World Tour Finals)
13:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Дунав, мач от efbet Лига /п/
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Кроули Таун - Колчестър Юнайтед, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Аякс - Челси
14:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Манчестър Сити - Аталанта Трета среща от груповата фаза
14:10 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Янко Типсаревич /Сърбия/ - Юичи Сугита /Япония/ - четвъртфинална среща
15:00 Diema Sport: Футбол: Етър - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
16:00 Nova Sport: Футбол: Санкт Паули - Айнтрахт Франкфурт, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Барселона
17:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Торино
18:00 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Генк - Ливърпул
18:30 Nova Sport: Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: ЦСКА - Левски, мач от Националната волейболна лига за жени, директно
19:00 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:00 Max Sport 3: Серия А: Обзор 10 кръг
19:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
20:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
20:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 17-и епизод, директно
20:30 Ring.BG: Великата футболна сцена
20:30 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
20:30 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
21:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
21:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 15-и епизод, директно
21:20 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Хофенхайм - Падерборн, директно
21:30 BNT 3: Арена футбол
21:35 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:45 Nova Sport: Футбол: Барнзли - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
22:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
22:30 Film Plus: Тенис: Камила Джорджи - Катерин Макнали (Citi Open, Вашингтон; WTA International - II полуфинал, повторение)
23:40 Nova Sport: Футбол: Бъртън Албиън - Лестър Сити, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
23:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"