Спортът по телевизията днес
Четвъртък, 07 Ноември 2019 11:18
Днес+
07:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Аталанта - Манчестър Сити
07:00 Film Plus: Футбол: Осасуна - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
08:00 BNT 3: УЕФА Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
08:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - Парма
08:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
09:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Локомотив Москва - Ювентус
09:00 Film Plus: Футбол: Севиля - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
09:35 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - БК Днипро - среща от турнира за Купа ФИБА Европа
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Етър, мач от efbet Лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Каляри
11:00 Film Plus: Тенис: Елина Свитолина - Кики Бертенс (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - II четвъртфинал, повторение)
11:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Галатасарай
11:30 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Денис Шаповалов /Канада/ - Филип Краинович /Сърбия/ - финал
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 18-и епизод /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Удинезе
12:50 Film Plus: Тенис: Дария Касаткина - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)
13:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Цървена звезда - Тотнъм
14:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Витоша, мач от efbet Лига /п/
14:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Ливърпул - Генк Четвърта среща от груповата фаза
14:10 BNT 3: Футбол: Осминафинална среща от световното първенство за юноши до 17 г.
14:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
14:40 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Кики Бертенс (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - I полуфинал, повторение)
15:00 Nova Sport: Студио "Футбол", директно
15:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Олимпиакос
15:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
15:30 Nova Sport: Футбол: Арда - Царско село, мач от efbet Лига, директно
15:30 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Челси, мач от английската Висша лига /п/
16:00 BNT 3: УЕФА Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
16:00 Diema Sport: Волейбол: Добруджа - Марек, мач от Суперлигата /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Лацио
16:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
17:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - великите финали
17:15 Film Plus: Футбол: Гранада - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:25 Nova Sport: Студио "Футбол", директно
17:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 11-и епизод /п/
17:35 BNT 3: Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
17:35 Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: Астана - АЗ Алкмаар
18:00 Max Sport 3: Серия А: Обзор 11 кръг Понеделнишки обзор
18:05 Nova Sport: Футбол: Барнзли - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/
18:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод
18:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:00 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
19:00 Film Plus: Тенис: Вeроника Кудерметова - Хедър Уотсън (Tianjin Open, Тианцин; WTA International - II полуфинал, повторение)
19:30 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
19:45 bTV Action: Студио "Лига Европа"
19:50 BNT 3: Футбол: Стандарт /Лиеж/ - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от Лиеж
19:55 bTV Action: Пряко, Лига Европа: Лацио - Селтик
19:55 Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: ЛАСК - ПСВ Айндховен
20:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 16-и епизод, директно
20:00 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Мурсия, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Царско село, мач от efbet Лига /п/
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/
21:30 BNT: Студио Футбол
21:30 Film Plus: Футбол: Селта /Виго/ - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:55 BNT 3: Футбол: Манчестър Юнайтед - Партизан - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от Манчестър
22:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
22:00 bTV Action: Пряко, Лига Европа: Борусия Мьонхенгладбах - Рома
22:00 Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: Ференцварош - ЦСКА Москва
22:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Наполи
22:00 BNT: Футбол: Еспаньол - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от Барселона
22:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:00 Nova Sport: Баскетбол: Химки - УНИКС, мач от ВТБ лига /п/
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
23:30 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Кики Бертенс (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
23:50 BNT 3: Футбол: Стандарт /Лиеж/ - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" /bukmeikar.com
07:00 Film Plus: Футбол: Осасуна - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
08:00 BNT 3: УЕФА Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
08:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - Парма
08:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
09:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Локомотив Москва - Ювентус
09:00 Film Plus: Футбол: Севиля - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
09:35 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - БК Днипро - среща от турнира за Купа ФИБА Европа
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Етър, мач от efbet Лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Каляри
11:00 Film Plus: Тенис: Елина Свитолина - Кики Бертенс (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - II четвъртфинал, повторение)
11:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид - Галатасарай
11:30 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Денис Шаповалов /Канада/ - Филип Краинович /Сърбия/ - финал
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 18-и епизод /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Удинезе
12:50 Film Plus: Тенис: Дария Касаткина - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)
13:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Цървена звезда - Тотнъм
14:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Витоша, мач от efbet Лига /п/
14:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Ливърпул - Генк Четвърта среща от груповата фаза
14:10 BNT 3: Футбол: Осминафинална среща от световното първенство за юноши до 17 г.
14:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
14:40 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Кики Бертенс (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - I полуфинал, повторение)
15:00 Nova Sport: Студио "Футбол", директно
15:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Олимпиакос
15:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
15:30 Nova Sport: Футбол: Арда - Царско село, мач от efbet Лига, директно
15:30 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Челси, мач от английската Висша лига /п/
16:00 BNT 3: УЕФА Лига Европа магазинно предаване /4 епизод/
16:00 Diema Sport: Волейбол: Добруджа - Марек, мач от Суперлигата /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Лацио
16:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
17:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - великите финали
17:15 Film Plus: Футбол: Гранада - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:25 Nova Sport: Студио "Футбол", директно
17:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 11-и епизод /п/
17:35 BNT 3: Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
17:35 Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: Астана - АЗ Алкмаар
18:00 Max Sport 3: Серия А: Обзор 11 кръг Понеделнишки обзор
18:05 Nova Sport: Футбол: Барнзли - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/
18:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод
18:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:00 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
19:00 Film Plus: Тенис: Вeроника Кудерметова - Хедър Уотсън (Tianjin Open, Тианцин; WTA International - II полуфинал, повторение)
19:30 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
19:45 bTV Action: Студио "Лига Европа"
19:50 BNT 3: Футбол: Стандарт /Лиеж/ - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от Лиеж
19:55 bTV Action: Пряко, Лига Европа: Лацио - Селтик
19:55 Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: ЛАСК - ПСВ Айндховен
20:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 16-и епизод, директно
20:00 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Мурсия, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Царско село, мач от efbet Лига /п/
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/
21:30 BNT: Студио Футбол
21:30 Film Plus: Футбол: Селта /Виго/ - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:55 BNT 3: Футбол: Манчестър Юнайтед - Партизан - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от Манчестър
22:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
22:00 bTV Action: Пряко, Лига Европа: Борусия Мьонхенгладбах - Рома
22:00 Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: Ференцварош - ЦСКА Москва
22:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Наполи
22:00 BNT: Футбол: Еспаньол - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" пряко предаване от Барселона
22:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:00 Nova Sport: Баскетбол: Химки - УНИКС, мач от ВТБ лига /п/
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
23:30 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Кики Бертенс (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
23:50 BNT 3: Футбол: Стандарт /Лиеж/ - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа" /bukmeikar.com