Спортът по телевизията днес
Петък, 27 Декември 2019 11:07
07:00 Film Plus: Футбол: Валядолид - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Интер
09:00 Film Plus: Футбол: Осасуна - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:00 Diema Sport: Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Лос Анджелис Клипърс, мач от НБА /п/
10:00 Nova Sport: Футбол: Брентфорд - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Лацио
10:00 Max Sport 2: Волейбол: САЩ - Бразилия Лига на нациите - жени
11:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
11:00 Film Plus: Тенис: Кристина Младенович - Елина Свитолина (Zhengzhou Open, Чънджоу; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
11:30 Diema Sport: Баскетбол: Денвър Нъгетс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА /п/
12:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Ливърпул - Порто Първи четвъртфинал Шампионска лига 2018/19 г.
12:10 Max Sport 2: Волейбол: Бразилия - Иран Лига на нациите
13:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Film Plus: Тенис: Нао Хибино - Михаела Бузарнеску (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - I полуфинал, повторение)
14:30 Diema Sport: Баскетбол: Енисей - УНИКС, мач от ВТБ лига, директно
16:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
16:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Тотнъм - Манчестър Сити Първи четвъртфинал Шампионска лига 2018/19 г.
16:30 Film Plus: Футбол: Леванте - Селта (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
17:00 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
18:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2019-а", обзор
18:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
18:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Норич Сити, мач от английската Висша лига, запис
18:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Ювентус
18:30 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
19:00 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:00 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
19:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Левски, мач от efbet Лига /п/
20:00 Ring.BG: Великата футболна сцена
20:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Милан
20:30 Film Plus: Тенис: Анна-Лена Грьонефелд/Деми Шуурс Су-Вей Хсие,Барбора Стрицова (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - I полуфинал, повторение)
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - великите финали
21:30 BNT 3: БНТ на 60 години: Големите успехи на българския волейбол Световно първенство за мъже - 1970 г. и европейско първенство за жени - 1981 г.
21:30 Diema Sport: Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, мач от НБА /п/
21:35 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:40 Film Plus: Тенис: Тимеа Бабош/Кристина Младенович - Саманта Стосър/Шуай Джан (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - II полуфинал, повторение)
21:45 Nova Sport: Баскетбол: Енисей - УНИКС, мач от ВТБ лига /п/
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
22:00 Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - Лацио
23:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
23:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
23:30 Film Plus: Тенис: Анастасия Павлюченкова - Белинда Бенчич (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - финал, повторение)
23:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол" /bukmeikar.com
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Интер
09:00 Film Plus: Футбол: Осасуна - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:00 Diema Sport: Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Лос Анджелис Клипърс, мач от НБА /п/
10:00 Nova Sport: Футбол: Брентфорд - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Лацио
10:00 Max Sport 2: Волейбол: САЩ - Бразилия Лига на нациите - жени
11:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
11:00 Film Plus: Тенис: Кристина Младенович - Елина Свитолина (Zhengzhou Open, Чънджоу; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
11:30 Diema Sport: Баскетбол: Денвър Нъгетс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА /п/
12:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Ливърпул - Порто Първи четвъртфинал Шампионска лига 2018/19 г.
12:10 Max Sport 2: Волейбол: Бразилия - Иран Лига на нациите
13:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
14:00 Film Plus: Тенис: Нао Хибино - Михаела Бузарнеску (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - I полуфинал, повторение)
14:30 Diema Sport: Баскетбол: Енисей - УНИКС, мач от ВТБ лига, директно
16:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
16:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Тотнъм - Манчестър Сити Първи четвъртфинал Шампионска лига 2018/19 г.
16:30 Film Plus: Футбол: Леванте - Селта (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
17:00 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
18:00 Diema Sport: "Българският футбол през 2019-а", обзор
18:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
18:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Норич Сити, мач от английската Висша лига, запис
18:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Ювентус
18:30 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
19:00 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:00 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
19:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Левски, мач от efbet Лига /п/
20:00 Ring.BG: Великата футболна сцена
20:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Милан
20:30 Film Plus: Тенис: Анна-Лена Грьонефелд/Деми Шуурс Су-Вей Хсие,Барбора Стрицова (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - I полуфинал, повторение)
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - великите финали
21:30 BNT 3: БНТ на 60 години: Големите успехи на българския волейбол Световно първенство за мъже - 1970 г. и европейско първенство за жени - 1981 г.
21:30 Diema Sport: Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, мач от НБА /п/
21:35 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:40 Film Plus: Тенис: Тимеа Бабош/Кристина Младенович - Саманта Стосър/Шуай Джан (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - II полуфинал, повторение)
21:45 Nova Sport: Баскетбол: Енисей - УНИКС, мач от ВТБ лига /п/
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
22:00 Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - Лацио
23:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
23:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
23:30 Film Plus: Тенис: Анастасия Павлюченкова - Белинда Бенчич (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - финал, повторение)
23:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол" /bukmeikar.com