Спортът по телевизията днес
Четвъртък, 16 Януари 2020 15:09
08:00 bTV Cinema: "Футболен татко" - комедия, спортен, семеен (САЩ, 2005), режисьор Джеси Дилън, в ролите: Уил Феръл, Робърт Дювал, Майк Дитка, Кейт Уолш и др.
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
08:10 BNT 3: Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване
10:00 Nova Sport: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
10:00 Diema Sport: Волейбол: Нефтохимик - Добруджа, полуфинален мач за Купата на България /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Лече
12:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 21-ви епизод /п/
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 28-и епизод /п/
12:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Hobart International, Хобарт - четвъртфинали (WTA International)
12:00 BNT 3: Волейбол: България - Азербайджан - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Бреша
12:05 Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 3-ти епизод /п/
13:00 Diema Sport: Волейбол: Хебър - Левски, полуфинален мач за Купата на България /п/
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
13:30 Eurosport: Тенис: Профил на Патрик Муратоглу
13:30 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт - четвъртфинали (WTA International - запис)
14:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Милан
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
15:00 Diema Sport: Тенис: Куйонг Класик 2020, трети ден /п/
15:10 BNT 3: Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
15:30 Film Plus: Тенис: ASB Classis, Окланд - четвъртфинали (ATP 250 - повторение)
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Аталанта
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, квалификации, трети ден
18:20 BNT 3: Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване
18:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:00 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
19:00 Eurosport: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, четвъртфинали
19:10 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
20:00 Diema Sport: "Българският волейбол през 2019-а", обзор /п/
20:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Ювентус
20:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 24-и епизод
21:00 Ring.BG: Звездите на футбола
21:30 Film Plus: Тенис: ASB Classis, Окланд - четвъртфинали (ATP 250 - повторение)
21:30 Diema Sport: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, финал за Купата на България /п/
22:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Наполи
22:30 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Норич Сити, мач от английската Висша лига /п/
22:35 Eurosport 2: Тенис: Профил на Патрик Муратоглу
22:45 BNT 3: Волейбол: Полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
22:55 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:00 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:05 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, четвъртфинали
23:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
23:30 Film Plus: Тенис: Adelaide International, Аделаида - четвъртфинали (WTA Premier - повторение)
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
08:10 BNT 3: Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване
10:00 Nova Sport: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
10:00 Diema Sport: Волейбол: Нефтохимик - Добруджа, полуфинален мач за Купата на България /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Лече
12:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 21-ви епизод /п/
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 28-и епизод /п/
12:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Hobart International, Хобарт - четвъртфинали (WTA International)
12:00 BNT 3: Волейбол: България - Азербайджан - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Бреша
12:05 Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 3-ти епизод /п/
13:00 Diema Sport: Волейбол: Хебър - Левски, полуфинален мач за Купата на България /п/
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
13:30 Eurosport: Тенис: Профил на Патрик Муратоглу
13:30 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт - четвъртфинали (WTA International - запис)
14:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Милан
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
15:00 Diema Sport: Тенис: Куйонг Класик 2020, трети ден /п/
15:10 BNT 3: Волейбол: Сърбия - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
15:30 Film Plus: Тенис: ASB Classis, Окланд - четвъртфинали (ATP 250 - повторение)
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Аталанта
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, квалификации, трети ден
18:20 BNT 3: Лига Европа - обзор на груповата фаза магазинно предаване
18:30 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:00 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
19:00 Eurosport: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, четвъртфинали
19:10 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
20:00 Diema Sport: "Българският волейбол през 2019-а", обзор /п/
20:00 Max Sport 3: Серия А: Рома - Ювентус
20:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 24-и епизод
21:00 Ring.BG: Звездите на футбола
21:30 Film Plus: Тенис: ASB Classis, Окланд - четвъртфинали (ATP 250 - повторение)
21:30 Diema Sport: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, финал за Купата на България /п/
22:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Наполи
22:30 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Норич Сити, мач от английската Висша лига /п/
22:35 Eurosport 2: Тенис: Профил на Патрик Муратоглу
22:45 BNT 3: Волейбол: Полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
22:55 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:00 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:05 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Аделаида, четвъртфинали
23:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
23:30 Film Plus: Тенис: Adelaide International, Аделаида - четвъртфинали (WTA Premier - повторение)