Спортът по телевизията днес
Вторник, 24 Март 2020 12:45
07:10 Film Plus: Футбол: Барселона - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 Diema Sport: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, мач от Суперлигата /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Бъртън Албиън - Лестър Сити, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Лацио
09:00 Film Plus: Футбол: Гранада - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00 Nova Sport: Футбол: Юрдинген - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Септември - Пирин, мач от Втора професионална лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
11:20 BNT 3: Тенис на маса: Открито първенство на Катар - финали
12:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Черно море, мач от efbet Лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - Интер
12:00 Film Plus: Тенис: Мария Сакари - Елена Рибакина (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Атлас Делменхорст - Вердер Бремен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Черно море, мач от втори кръг за Купата на България /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
14:10 Film Plus: Тенис: Екатерина Александрова - Кики Бертенс (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
15:10 BNT 3: Футбол: ЛАСК /Линц/ - Манчестър Юнайтед - среща от 1/8-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
16:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Джанфранко Дзола", предаване за английски футбол, 5-и епизод/п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Diema Sport: Баскетбол: Мач от НБА /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Удинезе
16:05 Film Plus: Тенис: Александър Бублик - Денис Шаповалов (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - I четвъртфинал, повторение)
17:00 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Джон Барнс", предаване за английски футбол, 3-ти епизод /п/
17:05 Film Plus: Футбол: Майорка - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:30 Diema Sport 2: "Моите 11" с Кейхил", предаване за английски футбол, 2-ри епизод /п/
18:00 Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
18:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Етър, мач от efbet Лига /п/
18:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Милан
18:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
19:00 Film Plus: Тенис: Гарбине Мугуруса - Даяна Ястремска (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
19:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
20:00 Diema Sport: Баскетбол: Мач от НБА, запис
20:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Ювентус
20:00 Nova Sport: Футбол: Веен Вийсбаден - Кьолн, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Роби Фаулър", предаване за английски футбол, 6-и епизод
21:30 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Дион Дъблин", предаване за английски футбол /п/
22:00 TV+: Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Дженоа
22:30 Diema Sport 2: "Моите 11" с Джими Флойд Хаселбанк", предаване за английски футбол, 3-ти епизод
22:50 BNT 3: Футбол: Олимпиакос - Уулвърхемптън - среща от 1/8-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
23:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Маями Хийт - Бостън Селтикс, втори мач от финалната серия на Източната конференция на НБА (2011-12) /п/
23:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Царско село, мач от efbet Лига /п/
23:15 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Даниеле Роуз Колинс - София Кенин (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - повторение)/bukmeikar.com
08:00 Diema Sport: Волейбол: Нефтохимик - Хебър, мач от Суперлигата /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Бъртън Албиън - Лестър Сити, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Лацио
09:00 Film Plus: Футбол: Гранада - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00 Nova Sport: Футбол: Юрдинген - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Септември - Пирин, мач от Втора професионална лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
11:20 BNT 3: Тенис на маса: Открито първенство на Катар - финали
12:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Черно море, мач от efbet Лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - Интер
12:00 Film Plus: Тенис: Мария Сакари - Елена Рибакина (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Атлас Делменхорст - Вердер Бремен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Черно море, мач от втори кръг за Купата на България /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
14:10 Film Plus: Тенис: Екатерина Александрова - Кики Бертенс (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
15:10 BNT 3: Футбол: ЛАСК /Линц/ - Манчестър Юнайтед - среща от 1/8-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
16:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Джанфранко Дзола", предаване за английски футбол, 5-и епизод/п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Diema Sport: Баскетбол: Мач от НБА /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Удинезе
16:05 Film Plus: Тенис: Александър Бублик - Денис Шаповалов (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - I четвъртфинал, повторение)
17:00 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Джон Барнс", предаване за английски футбол, 3-ти епизод /п/
17:05 Film Plus: Футбол: Майорка - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:30 Diema Sport 2: "Моите 11" с Кейхил", предаване за английски футбол, 2-ри епизод /п/
18:00 Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
18:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Етър, мач от efbet Лига /п/
18:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Милан
18:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
19:00 Film Plus: Тенис: Гарбине Мугуруса - Даяна Ястремска (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
19:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
20:00 Diema Sport: Баскетбол: Мач от НБА, запис
20:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Ювентус
20:00 Nova Sport: Футбол: Веен Вийсбаден - Кьолн, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Роби Фаулър", предаване за английски футбол, 6-и епизод
21:30 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Дион Дъблин", предаване за английски футбол /п/
22:00 TV+: Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Дженоа
22:30 Diema Sport 2: "Моите 11" с Джими Флойд Хаселбанк", предаване за английски футбол, 3-ти епизод
22:50 BNT 3: Футбол: Олимпиакос - Уулвърхемптън - среща от 1/8-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
23:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Маями Хийт - Бостън Селтикс, втори мач от финалната серия на Източната конференция на НБА (2011-12) /п/
23:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Царско село, мач от efbet Лига /п/
23:15 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Даниеле Роуз Колинс - София Кенин (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - повторение)/bukmeikar.com