Спортът по телевизията днес
Понеделник, 27 Април 2020 11:08
07:00 Film Plus: Футбол: Валядолид - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, финал, Осака - Квитова
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Оклахома Сити Тъндър, мач №1 от полуфиналната плейофна серия на Западната конференция на НБА (2015-16) /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Кьолн - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
08:45 BNT 3: Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /4 епизод/
09:00 Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Оклахома Сити Тъндър, мач №2 от полуфиналната плейофна серия на Западната конференция на НБА (2015-16) /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Ла Лига, сезон 2009/2010)
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Реал Мадрид - ЦСКА Москва
10:00 Diema Sport: Футбол: Ислач - Витебск, мач от беларуската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Торино
10:05 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Пекин 2008 г.: Волейбол /мъже/, САЩ - Бразилия, финал
11:00 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Дейвид Джеймс", предаване за английски футбол /п/
11:00 Film Plus: Тенис: Белинда Бенчич - Юлия Гьоргес (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - повторение)
11:30 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Петер Шмайхел", предаване за английски футбол /п/
11:30 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2004г. Тампа Бей Лайтнинг - Калгари Флeймс
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Аякс - Байерн Мюнхен
12:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Царско село, мач от efbet Лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Куинс Парк Рейнджърс, мач от английската Висша лига (2011-12) /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Фиорентина
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
13:00 Film Plus: Тенис: Арина Родоинова - Маркета Вондрусова (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Уигън Атлетик - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Виктория Пилзен - Рома
14:00 Diema Sport: Футбол: Городея - БАТЕ Борисов, мач от беларуската Висша лига /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Рома
14:05 Film Plus: Тенис: Анастасия Потапова - Йоханна Конта (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, финал, Мугуруса - Кенин
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Янг Бойс - Ювентус
16:00 Diema Sport: Баскетбол: "Домашните предизвикателства на НБА", състезание за умения, четвъртфинали /п/
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига (2014-15) /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Наполи
16:30 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /14 епизод/
16:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, четвъртфинал, Федерер - Сандгрен
17:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Ла Лига, сезон 2009/2010)
17:15 BNT 3: Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /5 епизод/
18:00 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2012 г.: Чехия - Португалия - четвъртфинална среща
18:00 Nova Sport: Футбол: Рединг - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/
18:00 Diema Sport: Футбол: Неман Гродно - Енергетик-БГУ, мач от беларуската Висша лига /п/
18:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, финал, Осака - Квитова
19:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър - Лос Анджелис Клипърс, мач от НБА /п/
19:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2016г. Сан Хосе Шаркс - Питсбърг Пенгуинс
19:30 Film Plus: "Ла Лига: Говорим за футбол с Рафа Бенитес и Миста" - 3 еп., документална поредица
19:50 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2012 г.: Германия - Гърция - четвъртфинална среща
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
20:00 Diema Sport: "Сезонът на Ботев Пловдив", предаване за български футбол
20:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Интер Среща от сезон 2018/2019 г.
20:00 Nova Sport: Футбол: Портсмут - Саутхямптън, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Фил Баб", предаване за английски футбол
21:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Берое, мач от efbet Лига /п/
21:30 Film Plus: Футбол: Валенсия - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 TV+: Футбол: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига, сезон 2008/2009)
22:15 Diema Sport 2: "Голямото интервю: Ралф Хазенхютл", предаване за английски футбол
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Химки - Калев, мач от ВТБ лига /п/
22:45 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2012 г.: Чехия - Португалия - четвъртфинална среща
23:00 Eurosport: Олимпийски игри: Барселона 1992, баскетбол, мъже, финал
23:00 Diema Sport: Баскетбол: "Клъч Сити", предаване за НБА
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
23:30 Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Жил Тайхман (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение) /bukmeikar.com
07:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, финал, Осака - Квитова
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Оклахома Сити Тъндър, мач №1 от полуфиналната плейофна серия на Западната конференция на НБА (2015-16) /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Кьолн - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
08:45 BNT 3: Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /4 епизод/
09:00 Diema Sport: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Оклахома Сити Тъндър, мач №2 от полуфиналната плейофна серия на Западната конференция на НБА (2015-16) /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Ла Лига, сезон 2009/2010)
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Реал Мадрид - ЦСКА Москва
10:00 Diema Sport: Футбол: Ислач - Витебск, мач от беларуската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Торино
10:05 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Пекин 2008 г.: Волейбол /мъже/, САЩ - Бразилия, финал
11:00 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Дейвид Джеймс", предаване за английски футбол /п/
11:00 Film Plus: Тенис: Белинда Бенчич - Юлия Гьоргес (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - повторение)
11:30 Diema Sport 2: "Сто във Висшата лига: Петер Шмайхел", предаване за английски футбол /п/
11:30 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2004г. Тампа Бей Лайтнинг - Калгари Флeймс
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Аякс - Байерн Мюнхен
12:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Царско село, мач от efbet Лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Куинс Парк Рейнджърс, мач от английската Висша лига (2011-12) /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Фиорентина
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
13:00 Film Plus: Тенис: Арина Родоинова - Маркета Вондрусова (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Уигън Атлетик - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Виктория Пилзен - Рома
14:00 Diema Sport: Футбол: Городея - БАТЕ Борисов, мач от беларуската Висша лига /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Рома
14:05 Film Plus: Тенис: Анастасия Потапова - Йоханна Конта (Abierto GNP Seguros, Монтерей; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, финал, Мугуруса - Кенин
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 18/19: Янг Бойс - Ювентус
16:00 Diema Sport: Баскетбол: "Домашните предизвикателства на НБА", състезание за умения, четвъртфинали /п/
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига (2014-15) /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Наполи
16:30 BNT 3: Лига Европа магазинно предаване /14 епизод/
16:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, четвъртфинал, Федерер - Сандгрен
17:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Ла Лига, сезон 2009/2010)
17:15 BNT 3: Футбол, футбол, футбол документална поредица за историята на българския и световния футбол до 70-те години на ХХ век /5 епизод/
18:00 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2012 г.: Чехия - Португалия - четвъртфинална среща
18:00 Nova Sport: Футбол: Рединг - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/
18:00 Diema Sport: Футбол: Неман Гродно - Енергетик-БГУ, мач от беларуската Висша лига /п/
18:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, финал, Осака - Квитова
19:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър - Лос Анджелис Клипърс, мач от НБА /п/
19:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2016г. Сан Хосе Шаркс - Питсбърг Пенгуинс
19:30 Film Plus: "Ла Лига: Говорим за футбол с Рафа Бенитес и Миста" - 3 еп., документална поредица
19:50 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2012 г.: Германия - Гърция - четвъртфинална среща
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
20:00 Diema Sport: "Сезонът на Ботев Пловдив", предаване за български футбол
20:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Интер Среща от сезон 2018/2019 г.
20:00 Nova Sport: Футбол: Портсмут - Саутхямптън, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Фил Баб", предаване за английски футбол
21:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Берое, мач от efbet Лига /п/
21:30 Film Plus: Футбол: Валенсия - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 TV+: Футбол: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига, сезон 2008/2009)
22:15 Diema Sport 2: "Голямото интервю: Ралф Хазенхютл", предаване за английски футбол
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Химки - Калев, мач от ВТБ лига /п/
22:45 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2012 г.: Чехия - Португалия - четвъртфинална среща
23:00 Eurosport: Олимпийски игри: Барселона 1992, баскетбол, мъже, финал
23:00 Diema Sport: Баскетбол: "Клъч Сити", предаване за НБА
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
23:30 Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Жил Тайхман (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение) /bukmeikar.com