Спортът по телевизията днес
Четвъртък, 07 Май 2020 10:31
07:00 Film Plus: Футбол: Валенсия - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, трети кръг, Федерер - Милман
07:45 BNT 3: Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /3 и 4 епизод/
08:00 Diema Sport: Баскетбол: "Бостън Селтикс 2008", предаване за НБА /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Реал Мадрид Първи четвъртфинал от Шампионска лига 2016/17г.
09:00 Diema Sport: Баскетбол: "Бърд и Макхейл", предаване за НБА /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2012/2013)
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, трети кръг, Федерер - Милман
09:45 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Тенис /жени/, Серина Уилямс /САЩ/ - Мария Шарапова /Русия/, финал
10:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Робер Пирес", предаване за английски футбол /п/
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Аякс - Челси
10:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Фиорентина
10:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Славия, финал за Купата на България (2017-18) /п/
10:30 Diema Sport 2: "Моите 11" с Алан Хътън", предаване за английски футбол /п/
11:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, четвъртфинал, Уилямс - Плишкова
11:00 Film Plus: Тенис: Каролин Вожняцки - Джесика Пегула (ASB Classic, Окланд; WTA International - I полуфинал, повторение)
11:15 Diema Sport 2: "Моите 11" с Джеймс Колинс", предаване за английски футбол /п/
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Славия Прага - Барселона
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Блекбърн Роувърс, мач от английската Висша лига (2006-07) /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Аталанта
12:05 Nova Sport: Футбол: Бромли - Бристъл Роувърс, преиграване от първи кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
13:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 44-и епизод /п/
13:05 Film Plus: Тенис: Медисън Кийс - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - финал, повторение)
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Генк - Ливърпул
14:00 Diema Sport: Футбол: Шахтьор Солигорск - Динамо Брест, полуфинален мач реванш за Купата на Беларус /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Торино - Интер
14:10 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Русия - Литва, четвъртфинална среща
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, четвъртфинал, Уилямс - Плишкова
15:20 Film Plus: Тенис: Айля Томлянович - Анастасия Потапова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
16:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Дейвид Сийман", предаване за английски футбол /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Жельона гура - Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Интер - Борусия Дортмунд
16:00 Diema Sport: Баскетбол: Ню Джърси Нетс - Финикс Сънс, мач от НБА (2006-07) /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Наполи
16:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, четвъртфинал, Федерер - Сандгрен
17:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Гейбриъл Агбонлахор", предаване за английски футбол /п/
17:05 Film Plus: Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2012/2013)
18:00 Nova Sport: Футбол: Дарлингтън - Уолсол, преиграване от първи кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Ring.BG: Звездите на футбола
18:00 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2004 г.: Португалия - Гърция - финал
18:00 Diema Sport: Футбол: Монтана - Септември, мач за място в Първа професионална лига (2016-17) /п/
18:15 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
18:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ 2019, полуфинал, Уилямс - Свитолина
19:00 Film Plus: Тенис: Каролина Мухова - Магда Линет (Korea Open, Сеул; WTA International 2019 - финал, повторение)
19:30 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 1991г. Калгари Флeймс - Едмънтън Ойлърс
20:00 Diema Sport 2: "Висшата лига в цифри: Сезонът дотук", предаване за английски футбол /п/
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
20:00 Diema Sport: "Сезонът на Левски", предаване за български футбол
20:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, четвъртфинал, Федерер - Сандгрен
20:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Лацио Среща от сезон 2018/2019 г.
20:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 40-и епизод
21:00 Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Славия Мозир, полуфинален мач реванш за Купата на Беларус /п/
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Мидълзбро - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига (2007-08)
21:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ 2019, полуфинал, Уилямс - Свитолина
21:30 Film Plus: Футбол: Севиля - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 TV+: "Ла Лига: Говорим за футбол с с Хоакин и Гордийо" - 4 еп., документална поредица
22:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Ювентус
22:50 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2004 г.: Португалия - Гърция - финал
23:00 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:00 Diema Sport: Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Вашингтон Уизардс, мач от НБА (2006-07)
23:30 Film Plus: Тенис: Нао Хибино - Леони Кунг (Thailand Open, Хуа Хин; WTA International - II полуфинал, повторение) /bukmeikar.com
07:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, трети кръг, Федерер - Милман
07:45 BNT 3: Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /3 и 4 епизод/
08:00 Diema Sport: Баскетбол: "Бостън Селтикс 2008", предаване за НБА /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Реал Мадрид Първи четвъртфинал от Шампионска лига 2016/17г.
09:00 Diema Sport: Баскетбол: "Бърд и Макхейл", предаване за НБА /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2012/2013)
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, трети кръг, Федерер - Милман
09:45 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Тенис /жени/, Серина Уилямс /САЩ/ - Мария Шарапова /Русия/, финал
10:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Робер Пирес", предаване за английски футбол /п/
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Аякс - Челси
10:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Фиорентина
10:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Славия, финал за Купата на България (2017-18) /п/
10:30 Diema Sport 2: "Моите 11" с Алан Хътън", предаване за английски футбол /п/
11:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, четвъртфинал, Уилямс - Плишкова
11:00 Film Plus: Тенис: Каролин Вожняцки - Джесика Пегула (ASB Classic, Окланд; WTA International - I полуфинал, повторение)
11:15 Diema Sport 2: "Моите 11" с Джеймс Колинс", предаване за английски футбол /п/
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Славия Прага - Барселона
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Блекбърн Роувърс, мач от английската Висша лига (2006-07) /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Аталанта
12:05 Nova Sport: Футбол: Бромли - Бристъл Роувърс, преиграване от първи кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
13:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 44-и епизод /п/
13:05 Film Plus: Тенис: Медисън Кийс - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - финал, повторение)
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Генк - Ливърпул
14:00 Diema Sport: Футбол: Шахтьор Солигорск - Динамо Брест, полуфинален мач реванш за Купата на Беларус /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Торино - Интер
14:10 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Русия - Литва, четвъртфинална среща
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2019, четвъртфинал, Уилямс - Плишкова
15:20 Film Plus: Тенис: Айля Томлянович - Анастасия Потапова (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
16:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Дейвид Сийман", предаване за английски футбол /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Жельона гура - Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Интер - Борусия Дортмунд
16:00 Diema Sport: Баскетбол: Ню Джърси Нетс - Финикс Сънс, мач от НБА (2006-07) /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Наполи
16:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, четвъртфинал, Федерер - Сандгрен
17:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Гейбриъл Агбонлахор", предаване за английски футбол /п/
17:05 Film Plus: Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2012/2013)
18:00 Nova Sport: Футбол: Дарлингтън - Уолсол, преиграване от първи кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Ring.BG: Звездите на футбола
18:00 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2004 г.: Португалия - Гърция - финал
18:00 Diema Sport: Футбол: Монтана - Септември, мач за място в Първа професионална лига (2016-17) /п/
18:15 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
18:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ 2019, полуфинал, Уилямс - Свитолина
19:00 Film Plus: Тенис: Каролина Мухова - Магда Линет (Korea Open, Сеул; WTA International 2019 - финал, повторение)
19:30 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 1991г. Калгари Флeймс - Едмънтън Ойлърс
20:00 Diema Sport 2: "Висшата лига в цифри: Сезонът дотук", предаване за английски футбол /п/
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
20:00 Diema Sport: "Сезонът на Левски", предаване за български футбол
20:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, четвъртфинал, Федерер - Сандгрен
20:00 Max Sport 3: Серия А: Милан - Лацио Среща от сезон 2018/2019 г.
20:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 40-и епизод
21:00 Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Славия Мозир, полуфинален мач реванш за Купата на Беларус /п/
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Мидълзбро - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига (2007-08)
21:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ 2019, полуфинал, Уилямс - Свитолина
21:30 Film Plus: Футбол: Севиля - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 TV+: "Ла Лига: Говорим за футбол с с Хоакин и Гордийо" - 4 еп., документална поредица
22:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Ювентус
22:50 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 2004 г.: Португалия - Гърция - финал
23:00 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
23:00 Diema Sport: Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Вашингтон Уизардс, мач от НБА (2006-07)
23:30 Film Plus: Тенис: Нао Хибино - Леони Кунг (Thailand Open, Хуа Хин; WTA International - II полуфинал, повторение) /bukmeikar.com