Спортът по телевизията днес
Вторник, 12 Май 2020 10:46
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Сакраменто Кингс - Кливланд Кавалиърс, мач от НБА (2003-04) /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Севиля (Ла Лига, сезон 2013/2014)
09:30 Eurosport: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, първа част
10:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 40-и епизод /п/
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Барселона - Борусия Дортмунд
10:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Славия, първи осминафинален мач за Купата на България (2014-15) /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Сасуоло - Наполи
10:30 Diema Sport 2: "Футболни истории с Андре Гомеш", предаване за английски футбол /п/
10:40 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Бразилия - Австралия
11:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Глен Джонсън", предаване за английски футбол /п/
11:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2015г. Чикаго Блекхоукс - Тампа Бей Лайтнинг
12:00 Diema Sport: "Сезонът на", предаване за български футбол /п/
12:00 Film Plus: Тенис: Шуай Жън - Вероника Кудерметова (Hobart International, Хобарт; WTA International - I полуфинал, повторение)
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Зенит - Олимпик Лион
12:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Ювентус
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Билбао, четвъртфинален мач за Купата на краля /п/
12:25 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Испания
13:00 Diema Sport: "Сезонът на Черно море", предаване за български футбол /п/
13:20 Film Plus: Тенис: Хедър Уотсън - Елена Рибакина (Hobart International, Хобарт; WTA International - II полуфинал, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Ливърпул - Наполи
14:00 Diema Sport: Футбол: Слуцк - Енергетик-БГУ, мач от беларуската Висша лига /п/
14:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2016г. Сан Хосе Шаркс - Питсбърг Пенгуинс
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция 2019, полуфинал, Джокович - Тийм
15:45 Film Plus: Тенис: Вероника Кудерметова - Кики Бертенс (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
16:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Хари Кюъл", предаване за английски футбол /п/
16:00 Diema Sport: Баскетбол: "Бърд и Макхейл", предаване за НБА /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Валенсия, четвъртфинален мач за Купата на краля /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Славия Прага - Интер
16:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Милан
17:00 Diema Sport: Баскетбол: "Лос Анджелис Лейкърс 2010", предаване за НБА /п/
17:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Севиля (Ла Лига, сезон 2013/2014)
17:00 Eurosport 2: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, първа част
17:15 Diema Sport 2: "Голямото интервю: Нуно Ешпирито Санто", предаване за английски футбол /п/
18:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Гари Невил", предаване за английски футбол /п/
18:00 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 1996 г.: България - Румъния
18:00 Nova Sport: Футбол: Плимут Аргайл - Бристъл Роувърс, преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Ring.BG: Звездите на футбола
18:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Славия, финал за Купата на България (2017-18) /п/
18:30 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Фил Невил", предаване за английски футбол /п/
19:00 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
19:00 Film Plus: Тенис: Леони Кунг - Магда Линет (Thailand Open, Хуа Хин; WTA International - финал, повторение)
19:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Маями Хийт - Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА /п/
19:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2013г. Бостън Бруинс - Торонто Мейпъл Лийфс
19:20 BNT 3: УЕФА Лига Европа - класически мачове
19:30 Max Sport 1: "Тенис Юнайтед" Магазинно предаване
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
20:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Торино
20:00 Nova Sport: Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:00 Eurosport: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, втора част
21:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Карлтън Коул", предаване за английски футбол
21:00 Diema Sport: Футбол: Славия Мозир - Торпедо, мач от беларуската Висша лига /п/
21:30 Film Plus: Футбол: Осасуна - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 TV+: Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2000/2001)
22:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Барселона - Байерн Мюнхен Втори полуфинал от Шампионска лига 2012/13г.
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Химки - Енисей, мач от ВТБ лига /п/
22:30 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Пол Скоулс", предаване за английски футбол
22:50 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 1996 г.: България - Румъния
23:00 Diema Sport: Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Хюстън Рокетс, мач от НБА (2001-02)
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Даниел Колинс (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
09:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Севиля (Ла Лига, сезон 2013/2014)
09:30 Eurosport: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, първа част
10:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 40-и епизод /п/
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Барселона - Борусия Дортмунд
10:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Славия, първи осминафинален мач за Купата на България (2014-15) /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Сасуоло - Наполи
10:30 Diema Sport 2: "Футболни истории с Андре Гомеш", предаване за английски футбол /п/
10:40 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Бразилия - Австралия
11:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Глен Джонсън", предаване за английски футбол /п/
11:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2015г. Чикаго Блекхоукс - Тампа Бей Лайтнинг
12:00 Diema Sport: "Сезонът на", предаване за български футбол /п/
12:00 Film Plus: Тенис: Шуай Жън - Вероника Кудерметова (Hobart International, Хобарт; WTA International - I полуфинал, повторение)
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Зенит - Олимпик Лион
12:00 Max Sport 3: Серия А: Сампдория - Ювентус
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Билбао, четвъртфинален мач за Купата на краля /п/
12:25 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Лондон 2012 г.: Баскетбол /мъже/, Австралия - Испания
13:00 Diema Sport: "Сезонът на Черно море", предаване за български футбол /п/
13:20 Film Plus: Тенис: Хедър Уотсън - Елена Рибакина (Hobart International, Хобарт; WTA International - II полуфинал, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Ливърпул - Наполи
14:00 Diema Sport: Футбол: Слуцк - Енергетик-БГУ, мач от беларуската Висша лига /п/
14:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2016г. Сан Хосе Шаркс - Питсбърг Пенгуинс
15:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция 2019, полуфинал, Джокович - Тийм
15:45 Film Plus: Тенис: Вероника Кудерметова - Кики Бертенс (St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург; WTA Premier - повторение)
16:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Хари Кюъл", предаване за английски футбол /п/
16:00 Diema Sport: Баскетбол: "Бърд и Макхейл", предаване за НБА /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Валенсия, четвъртфинален мач за Купата на краля /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига 19/20: Славия Прага - Интер
16:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Милан
17:00 Diema Sport: Баскетбол: "Лос Анджелис Лейкърс 2010", предаване за НБА /п/
17:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Севиля (Ла Лига, сезон 2013/2014)
17:00 Eurosport 2: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, първа част
17:15 Diema Sport 2: "Голямото интервю: Нуно Ешпирито Санто", предаване за английски футбол /п/
18:00 Diema Sport 2: "Легендите на Висшата лига: Гари Невил", предаване за английски футбол /п/
18:00 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 1996 г.: България - Румъния
18:00 Nova Sport: Футбол: Плимут Аргайл - Бристъл Роувърс, преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Ring.BG: Звездите на футбола
18:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Славия, финал за Купата на България (2017-18) /п/
18:30 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Фил Невил", предаване за английски футбол /п/
19:00 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
19:00 Film Plus: Тенис: Леони Кунг - Магда Линет (Thailand Open, Хуа Хин; WTA International - финал, повторение)
19:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Маями Хийт - Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА /п/
19:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2013г. Бостън Бруинс - Торонто Мейпъл Лийфс
19:20 BNT 3: УЕФА Лига Европа - класически мачове
19:30 Max Sport 1: "Тенис Юнайтед" Магазинно предаване
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
20:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Торино
20:00 Nova Sport: Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:00 Eurosport: Тенис легенди, седмицата на Симона Халеп, втора част
21:00 Diema Sport 2: "Моите 11" с Карлтън Коул", предаване за английски футбол
21:00 Diema Sport: Футбол: Славия Мозир - Торпедо, мач от беларуската Висша лига /п/
21:30 Film Plus: Футбол: Осасуна - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 TV+: Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2000/2001)
22:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Барселона - Байерн Мюнхен Втори полуфинал от Шампионска лига 2012/13г.
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Химки - Енисей, мач от ВТБ лига /п/
22:30 Diema Sport 2: "Спомените на Гари Невил: Пол Скоулс", предаване за английски футбол
22:50 BNT 3: Треска за футбол Европейско първенство 1996 г.: България - Румъния
23:00 Diema Sport: Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Хюстън Рокетс, мач от НБА (2001-02)
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Даниел Колинс (Adelaide International, Аделаида; WTA Premier - II полуфинал, повторение)